top of page

Riso makinelerin kullanım alanları

Riso dijital baskı makinelerinin birçok kullanım alanı olmakla beraber, aşağıda bazı sektörlerdeki kullanım alanları kısaca değerlendirilmiştir. Riso makinelerin size uygun olup olmadığını kısaca şu soruların yanıtlarını arayarak bulabilirsiniz.

Aylık baskı hacmi? 1. hamur renkli baskı tarafında ayda 20.000 A4 ve üzeri baskı hedefliyorsanız kesinlikle Riso' yu değerlendirmelisiniz. En uygun çözümü sunacaktır.

Hız? dakikada 120 kopya hızından başlayan makineler kullanarak , baskı işlerinizden kalan zamanı diğer işlerinizde verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Performans? 2.000 yapraklık giriş kapasite, tarama, setleme, katlama zımbalama opsiyonları sayesinde işlerinizi tek makinede toplayıp bitirmenize yardımcı olur.

Sorunsuzluk? Geleneksel makinelere kıyasla daha az parça kullanıldığından servis ihtiyacı minimumdur. Ne kadar az parça o kadar az sorun demektir.

Artan elektrik maliyetleri? 360Watt elektrik tüketimiyle rakiplerinden açık ara önde.

Sağlık ve çevresel sorumluluk? Sıfır ozon salınımı, partikül yaymaması ve iklimlendirme maliyetlerinin olmaması, %100 geri dönüştürülebilir yapısı, bitkisel özel mürekkep kullanımı sayesinde doğa korumaya maksimum özen gösteriyoruz.

satış ve kiralama alternatiflerimiz için lütfen fiyat alınız. 

demo ve baskı örneklerini görmek için uzman satış ekibimizle iletişime geçiniz.

bottom of page